Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Wyszukiwarka

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

ZWROT/WYMIANA

W SJ DESANT masz 30 dni na zwrot towaru (od daty jego otrzymania).

W przypadku zwrotu towaru na podstawie odstąpienia od umowy zawartej na odległość otrzymasz zwrot poniesionych kosztów w ten sam sposób w jaki dokonałeś wpłaty, chyba że wyrazisz zgodę na otrzymanie zwrotu w inny sposób. Zwrot kosztów dotyczy ceny zakupionego towaru oraz poniesionych kosztów dostawy (przy czym zwracany jest koszt równy najtańszej opcji dostawy). Koszt związany z dostarczeniem zwracanego towaru leży po stronie klienta. SJ DESANT ponosi ten koszt jedynie w sytuacji własnego błędu lub uwzględnionej reklamacji. UWAGA! Odstąpienie od umowy wiąże się ze zwrotem całego zamówienia.Częściowy zwrot obejmuje jedynie zwrot kosztów za zwracany produkt!

W przypadku wymiany towaru,paczka z wymienionym produktem zostanie nadana tego samego lub najpóźniej następnego dnia roboczego od dnia odbioru paczki ze zwrotem, chyba że wymieniany towar nie jest dostępny na magazynie. W takim przypadku jego dostępność zostanie sprawdzona na magazynie producenta, a klient zostanie niezwłocznie poinformowany o czasie oczekiwania na towar lub możliwości otrzymania zwrotu pieniędzy. Przy wymianie towaru koszty związane z dostarczeniem wymienianego towaru ponosi kupujący, nie są również zwracane koszty dostawy towaru, chyba że wymiana jest podyktowana błędem sklepu internetowego(towar niezgodny z zamówieniem).

Zwroty obowiązują wyłącznie zamówienia złożone przez sklep internetowy www.sjdesant.pl

Witryna stworzona na platformie